מכירים אתכם.

אישית

יחד ביטוחים מתגאה בהיכרות אישית עם כל לקוח ולקוח

למה אנחנו?

מקצועיות 
תחום הביטוח דורש ידע רב וניסיון, עם כל כך הרבה מוצרים וכללים אתה חייב סוכן שיודע. אנחנוו ביחד ביטוחים משתתפים בכל ההכשרות בתחום הביטוח, בעלי ידע בגרונטולוגיה (מדעי הזיקנה), בקיאים בהטבות המס הרלבנטיות, וכן בעל רשיון לניהול תיקי השקעות.

ניסיון 
יחד ביטוחים הינה סוכנות ביטוח מובילה כבר 25 שנים, מומחית בתביעות מול חברות הביטוח.

מבחר מוצרים
ענף הביטוח מציע מגוון רחב של מוצרים שיתאימו לכל צורך אישי או העדפה, אנו מתמצאים בהם ונוכל לשדך לך את המוצר הטוב ביותר עבורך, פוליסות בריאות בחזית הטכנולוגיה, מסלולי סיעוד שונים, בתי השקעות שונים, מכשיריפ פיננסיים רבים, וכל הביטוחים האלמנטריים שיבטיחו את רכושך.

גורם אחד
אנו מציעים את כל מוצרי הביטוח המתקדמים ביותר הקיימים בשוק, ועובדים עם כל החברות. אנו נרכז בעבורך את כל המידע והקופות ואף נוכל להשתמש בכוח זה לקבלת הטבות.

אצבע על הדופק
גיל, מצב בריאותי, מצב תעסוקתי, מצב משפחתי, הטבות לפי חוק, מסלולים מוצעים ומחירים. כל אלה משתנים במהלך השנים ודורשים התאמת הביטוח למצבך. אנו מעדכנים את לקוחותינו, עוזרים להם "לתפוס בזמן" את הביטוח הטוב ביותר בעולם משתנה.

עסק משפחתי
משפחתנו מובילה את הסוכנות כבר 25 שנה, לפני מספר שנים הצטרף גם דור ההמשך. אנו מחוייבים ללקוחות שלנו באופן אישי. איננו מפרסמים את הסוכנות שלנו, זוהי שביעות הרצון של לקוחותינו שמביאה לנו לקוחות חדשים.

מבוטחים
משפחות
זרי פרחים
חיוכים